nedeľa 31. augusta 2014

Mesačná chvastačka - august

V kalendári svieti posledný augustový deň a o pár dní opäť niektorí nabehneme na školský režim. Vôbec ma to neteší, no na nový rok som celkom zvedavý, pretože prinesie viacero zmien. Snažil som sa užiť si čo najväčšmi leto, byť s kamarátmi, preto mi na knihy neostalo veľa času. Tento mesiac sa moja knižnica rozrástla o 4 tituly a neskutočne ma teší, že jeden z nich bol (ako ste si mohli prečítať vo včerajšej recenzii) doslova pokladom.

Začiatkom augusta som sa viac venoval Marťanovi, e-knihe z vydavateľstva Ikar. Hneď po ňom som si užil Můj život u sousedů od Huntley Fitzpatrickovej, na ktorý som sa veľmi tešil (recenzia). Knižka sa mi páčila, bolo to niečo nové a svieže, ako stvorené na leto. Ďalšou kni-hou, taktiež z vydavateľstva CooBoo, bolo Leto na druhý pokus od autorky Amy a Rogera - Morgan Matsonovej. Pravdupovediac, očakával som trochu viac. Moje pocity si môžete prečítať v recenzii

V auguste som taktiež dostal reading copy z vydavateľstva NOXI. Dôvod dýchať ma sprvu trochu desil svojou obálkou, ktorú však vydavateľstvo o pár dní zmenilo. Výsledná verziu, ktorá sa len pred chvíľou objavila na internete, vyzerá oveľa lepšie (pozrieť si ju môžete TU). Knihu stále čítam, čítanie je pre mňa o niečo náročnejšie, no krátko pred vydaním určite môžete očakávať recenziu. Poslednou (a paradoxne pre mňa najlepšou) knihou je Šťastná sedmička, jedno neskutočne krásne dielo. Superlatívov však bolo dosť, určite si prečítajte recenziu

Ohľadom Šťastnej sedmičky pripravujem na začiatok týždňa malé prekvapko, takže určite sledujte blog. :-) To je z mojich augustových kníh všetko. Čo pribudlo do knižnice vám? 

6 komentárov:

 1. Krásne kúsky :) ! Ja som práve samú seba donútila odthnúť sa od Šťastnej sedmičky. Je to naozaj dokonalé :). Som zvedavá na tvoju recenziu (dôvod dýchať) :).

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Menej je niekedy viac a tvoje prírastky o tom svedčia! Skvelé kúsky. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Všetky majú také pekné obálky v tom BUM Dôvod dýchať :D som rada, že sa rozhodli obálku zmeniť :)) Rovnako ako Kristy, aj ja som zvedavá na tvoju recenziu tej knihy :)
  Šťastná sedmička vyzerá skvele, ako aj všetko od YOLi :D aj keď fakt neviem, či by ma to chytilo, no toľko pozitívnych ohlasov ma strašne lákajú si to prečítať :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hej, tá nová obálka sa mi páči oveľa, oveľa viac. Pravdupovediac, keď som videl prvotnú verziu, chcel som hodiť pokec s vydavateľstvom, lebo bola úplne nevhodná, ale nakoniec sa to vyriešilo aj bezo mňa :D
   Šťastná sedmička je pre mňa TOP titul - po priemernej Slze a Prozreteľnosti. Na vine hviezdy nerátam, ale kto vie - možno ešte aj lepšia! :) Určite si ju prečítaj, pre mňa je to TOP roka - spoločne s Beznádejnou :)

   Odstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.