streda 8. apríla 2015

Jej myseľ bojuje proti tomu, čo jej telo vie už dávno. Šialene túži po Gavinovi... | Stretnutie (ukážka)

Ona chce sa začať nový život v New Yorku. On zatiaľ striehne a snaží sa zaujať ju svojím šarmom. Hoci je ich prvé stretnutie krátke, trvá dostatočne dlho na to, aby spozorneli všetky jej zmysly. Stretnutie je román z pera Gail McHughovej. 

Možno viacerí z vás spozorneli po prečítaní predchádzajúcich riadkov. Stretnutie, ktoré je horúcou novinkou vydavateľstva Ikar, dorazilo do našich kníhkupectiev presne pred týždňom, no už teraz je jasné, že si získa srdcia mnohých čitateľov. Pôjde o novodobé Fifty Shades? Spoločné majú minimálne šialenstvo, ktoré sprevádzalo ich vydanie. Je to príbeh lásky, množstva sklamaní, emócii, a poriadnej dávky erotiky. Dáte Stretnutiu šancu? Mňa už čaká na stole! Keďže disponuje veľmi vysokým hodnotením a názory čitateľov hovoria v prospech McHughovej, som veľmi zvedavý, čo spomínaná kniha prinesie a čím ma prekvapí. Pozrime sa však na zápletku, ktorú autorka v románe načrtla.

„Stretnutie je stelesnenie príbehu o veľkej láske.“
— New York Times
Emily Cooperová sa po skončení vysokej školy presťahuje do New Yorku, aby tam začala nový život s priateľom Dillonom. Nevie si bez neho predstaviť život – aj keď ju vnútorný hlas napomína, aby spomalila. Emily si nájde prácu v reštaurácii – a potom stretne Gavina Blaka. Gavin je bohatý, nebezpečne príťažlivý a očarujúci muž. Ich cesty sa nečakane znovu skrížia a vzájomnú príťažlivosť už nemožno zastaviť. Ako príbeh nakoniec dopadne? To budete musieť zistiť sami. Avšak už teraz si môžete prečítať krátku ukážku, ktorá vám v mnohom napovie. Prajem príjemné čítanie! :-)


0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Vitajte na mojom blogu. Volám sa Dominik Petriska, mám 23 rokov a žijem v Bratislave. Na to, aby ste ma lepšie spoznali, vám postačí začítať sa do mojich článkov... alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.