piatok 31. júla 2015

A výhercom sa stáva... | Vyhodnotenie súťaže

Včera sa skončila súťaž na mojom blogu a práve dnes nadišiel čas vyhlásiť jej výhercu. Súťažiť ste mohli o knihu podľa ľubovoľného výberu z produkcie spoločnosti AlbatrosMedia do hodnoty 30€. Zároveň chcem týmto poďakovať danej spoločnosti za cenu do súťaže, ale najmä vám, že ste sa jej zúčastnili v naozaj hojnom počte. Najviac ma potešili vaše odpovede na otázku, ktorú knihu ste naposledy čítali. Odporučili ste mi toľko skvelých diel a mňa veľmi veľmi potešilo, koľko z vás dnes číta knihy a nedá na ne dopustiť. Bol to naozaj skvelý pocit čítať si všetky vaše odpovede... Avšak späť k tomu, čo každého z vás zaujíma. Kto sa stal výhercom mojej súťaže? Fanfáry poprosím pre... 

Barbora (barbo****20@gmail.com)

Gratulujem Barborke k výhre! Ale zároveň aj všetkým ostatným - za to, že čítajú knihy a zmysluplne tak trávia svoj voľný čas. Verte, že to sa dnes často nevidí... Výherkyňu som práve kontaktoval e-mailom a dúfam, že sa čoskoro ozve späť. Ostatní určite nemusia zúfať - pretože už o chvíľu sa na blogu objaví nová súťaž. Užite si zvyšok dňa! :-) Ja ho plánujem stráviť s knihou Bozk od Anny Todd, ktorá už budúci mesiac vyjde vo vydavateľstve Ikar. Síce som len na začiatku, no čítanie tejto knihy ma veľmi baví - a vzhľadom na rozporuplné recenzie som zvedavý, čo sa z príbehu vykľuje. Dúfam, že budem patriť medzi tých šťastných, ktorých kniha príjemne prekvapila. Tak či onak, vidíme sa už zajtra pri augustových novinkách! :-)

2 komentáre:

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Vitajte na mojom blogu. Volám sa Dominik Petriska, mám 23 rokov a žijem v Bratislave. Na to, aby ste ma lepšie spoznali, vám postačí začítať sa do mojich článkov... alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.