piatok 4. júla 2014

Aj 18-ročný cap sa dokáže odviazať | Odviaž sa!

Wreck This Journal alebo v preklade Odviaž sa - Môj bláznivý zápisník sa vo svete stal poriadnym hitom a spôsobil doslova šialenstvo. Možno vám to príde ako zábava pre malé deti, no v skutočnosti sa pri ňom odviažu aj starí páprdovia - ako napríklad ja. Keď si zápisník kúpite, v podstate dostanete knihu plnú bielych stránok, ktoré voňajú novotou. Tie sa však čoskoro stanú špinavými, pokreslenými či potrhanými... a ostatnú poznačené vašim "útokom". Zápisník vám prikáže, aby ste ho hodili o stenu, obliali kávou alebo mu vytrhli stranu. Odoláte takejto príležitosti?

Čo potrebujete na to, aby ste ho zničili? Hravo vám bude stačiť zopár pasteliek, ceruziek a tvorivých nápadov! A hlavne sa netreba báť zápisniku trochu ublížiť. Trvalo mi dlho, pokým som urobil prvú agresívnu čiaru. Potom som sa osmelil. A šlo to ako po masle! 


Zápisník otestuje vašu kreativitu a mieru, kam ste schopní zájsť. Zoberiete ho na šnúrke na prechádzku? 


Veľkým pozitívom je fakt, že bláznivý zápisník vychádza v lete, kedy už po prvom mesiaci má veľa ľudí tendenciu nudiť sa. Keď zoberiete do rúk zápisník, ktorý vás prinúti odviazať sa, určite sa nudiť nebudete!


A tí, ktorí sa s knižkou neboja experimentovať, môžu každý deň vyhrať zaujímavé ceny. Stačí len sledovať stránku www.odviazsa.sk a nič nepremeškať. 


Zatiaľ mám vyplnených iba zopár stránok, keďže som sa stále neodvážil na razantnejší krok, ktorý by zápisník poznačil viac než fixky alebo pár ťahov ceruzky. Ale nebojte, príde čoskoro. A určite ho zoberiem v septembri do školy, nech sa vyšaňtia aj ostatní. :-)

Za poskytnutie recenzného výtlačku ďakujem vydavateľstvu Ikar. Knihu nájdete na tejto adrese

16 komentárov:

 1. Že 18 ročný cap a starý páprda :D potom ja som stará koza? :DDD
  Tendenciu nudiť sa mám už po dvoch dňoch :D
  Ani neviem či si kúpiť túto... knihu, lebo si nemyslím, že budem vedieť, čo tam nakresliť. Sa bojím, že bude prázdny :( :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nevieš si predstaviť, ako staro som sa cítil celý polrok, keď som bol jediný 18-ročný. :D

   Odstrániť
  2. Jediný 18-ročný kde? :D mne sa zdá 18 ešte stále málo :D

   Odstrániť
  3. Jaaaj.... ako môžeš byť jediný 18-ročný v triede?? O.o :D Ale stále nie si starý cap :)) ani páprda, bože :D To by som sa potom aj ja cítila staro :dD

   Odstrániť
  4. Už nie som, zle mi vychádzajú roky :)

   Odstrániť
  5. Ja som už 6 rokov súčasťou kolektívu, kde som o 3 až 4 roky staršia ako moji spolužiaci :P

   Odstrániť
  6. Vytvára sa nám tu klub starcov. :D Vyhlásime pátranie, aby sme sa našli všetci? :D

   Odstrániť
  7. fuuu, nerya to ako je možné ??? :D
   klub starcov :D no dobre :DD urobme si fb stránku "starcovia" a šicko v porádku :D

   Odstrániť
 2. Už je to celkem dlouho, co mě Wreck This Journal zaujal, jednu chvíli jsem si ho chtěla i objednat přes BookDepository, ale pak se nějak stalo, že jsem si objednala něco úplně jiného. :D Poté jsem na něj zase trochu pozapomněla, dokud jsem ho neviděla v Anglii v knihkupectví. Jen stěží jsem odolala koupi, řekla jsem si, že už tedy počkám na to české vydání. :) Tak snad to u nás vyjde co nejdříve, protože po tomhle tvém článku mám neuvěřitelnou chuť se do ničení pustit. :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Asi to nemáte spolu súdené, čo? :) Tak dúfam, že sa k tebe dostane čoskoro :))

   Odstrániť
 3. Ja som si to v stredu kúpila a včera som s bratom hrala s tým futbal :D chúďa knižka :D teraz je taká trochu zničená :D Som zvedavá za koľko s nám podarí splniť všetky tie úlohy :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hej nejdřív mi to přišlo jako kravina, ale nakonec to asi zkusím! jen nevím, jestli si ho nepořídím v angličtině.. tak nič! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tento zápisník sa mi páči čoraz viac :D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Vy to máte aj v slovenštině :o Ale radši bych stejně brala to originální vydání - je to takové víc.. světové :D :) Ale jinak Wreck this yournal bych brala hned :) Úžasná knížka
  www.fantasy-maniak.blog.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Stránky

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Vitajte na mojom blogu. Volám sa Dominik Petriska, mám 24 rokov a žijem v Bratislave. Na blogu nájdete širokú škálu recenzií: od žánru young adult až po krimi. Snáď medzi nimi natrafíte na svoj nový obľúbený príbeh.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.