štvrtok 17. novembra 2011

Piata časť série Nesmrteľní ku nám dorazí v marci 2012.

Z najlepších priateľov sa stanú najväčší nepriatelia, poznajú všetky svoje tajomstvá, slabé stránky aj spôsob, ktorým si môžu najväčšmi ublížiť. Vydavateľstvo Slovart plánuje vydanie piatej časti Nesmrteľných, Hviezda noci, na marec 2012. Dátum by sa zmeniť nemal, ak nenastanú zmeny v edičnom pláne. Informáciu mi podala pani Kolačanová z marketingového oddelenia vydavateľstva Slovart. 

Môj (voľný) preklad anotácie uvedenej na zadnej strane anglického vydania knižky: Z najlepších priateľov sa stanú najväčší nepriatelia, poznajú všetky svoje tajomstvá, slabé stránky aj spôsob, ktorým si môžu najväčšmi ublížiť. Bojovali celé storočia, aby mohli byť spolu a teraz závisí ich osud od jedného okamihu, ktorý prinúti čitateľov lapať po dychu. Nenechajte si ujsť toto pokračovanie, ktoré sa stalo číslom jeden najpredávanejších sérii a očarilo milióny čitateľov po celom svete! Záverečná časť, Everlasting, bola v Amerike vydaná len 7.júla a v preklade znamená Večnosť. 

Alyson Noel je americká autorka. Narodila sa v Californii a venuje písaniu pre mladých. Má tridsaťtri rokov (nájsť jej vek bolo priam nemožné – všade je spomenutý iba 3.december). Je vydatá, avšak nemá žiadne deti. Bola nominovaná na niekoľko literárnych ocenení. Okrem série Nesmrteľní (Immortals) napísala tiež sériu nadväzujúcu na Nesmrteľných – Riley Bloom (má tri časti). Séria je venovaná Everinej sestre, Riley. Práve séria Immortals ju preslávila a knižky boli preložené do viac ako 30 jazykov. Práve pracuje na novej sérii pre tínedžerov - SOUL SEEKERS (v preklade Azyl pre duše). Viac informácii nájdete na jej vlastnej stránke.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.