nedeľa 13. apríla 2014

Mesačná chvastačka alebo kecy všetkého druhu

Usporadúva Judit.

Čauteeee! :-) Takže som späť z Bruselu-Londýna-Paríža, živý, zdravý a trochu slnkom osmahnutý! Keď som takto pred dvoma týždňami dumal nad tým, ako to vymyslieť, aby som všetko stihol a zároveň vás oboznámil aj s mojím putovaním, rozhodol som sa chvastačku trochu posunúť a spojiť ju nielen s knihami, ale aj pár vetami o Londýne! Keď chvastačka, tak poriadna! 

Čo sa týka kníh, v marci - v mesiaci, ktorý majú knihomoli veľmi radi, mi do knižnice pribudlo 8 kníh. Ako ste si mohli všimnúť, neskutočne ma potešil email od spomínanej firmy, ktorá nám - pár blogerom - darovala novú knižnicu, takže moja dilema s miestom sa čoskoro vyrieši... Aaaa! :) Asi taká bola moja reakcia. Knižky môžete vidieť na fotkách. Najväčšmi ma potešil Iba jeden rok, Radšej nikdy a Chodiaca katastrofa. Experiment bol trochu svojský, no tiež sa mi páčil. V súťaži o blogerov roka som vyhral A Game of Thrones a Poslednú divočinu, do ktorých sa pustím, keď bude trochu viac času. Ďalej to bola ešte Panika a Oživovateľ. A tu už všetky pokope. Aj s ultra-super-geniálnymi anglickými čajmi, ku ktorým sa ešte dostanem. 


Anglicko! Toľko divergentných autobusov som ešte nevidel. Chcel som vám jeden odfotiť, no nikdy mi to nevydalo. O uplynulom týždni by sa dalo veľa rozprávať. Plnenie snov, vynikajúca partička, najnavštevovanejšie miesta... A strašné teplo a minimum pitia počas 10 hodín chodenia po starom meste Londýn s Primark taškami (každý do jedného) bez busu dalo zabrať. A rovnako aj v Paríži. Čiže sme vychytali celkom fest počasie. Ale ani zmoknutie pod univerzitami v Oxforde nechýbalo. :-D Bez toho by to nebolo ono. A veľa skvelých suvenírov. Asi najviac ma potešil anglický čaj v krabičkách telefónnej búdky, autobusu a Big Benu, ktorá si už našla majiteľa. Aj keď bude tento odsek pôsobiť kostrbato, normálnymi vetami to opísať nedokážem. Bol to proste super výlet a ak budete mať podobnú príležitosť, určite sa jej chopte! A nakoniec ešte foto mňa - vyhappeného pod Tower Bridgom. 

Pochváľte sa aj vy svojím mesiacom. :)))

10 komentárov:

 1. Závisť :O !! Aj ja chcem ísť do Paríža :3 :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Čo ty vieš, či sa tam nedostaneš? Keby si mne povedala pred rokom, že tam pôjdem, určite by som ti neveril. :) Btw, tá fotka pod mostom nejako čudne zoranžovela. Pôvodne je pekná, modrá... Blogger a hrá, očividne. :D

   Odstrániť
  2. Aj tak je tá foto super, nemaj stresy :D

   Odstrániť
 2. Hra o tróny je nádherná, odporúčam prečítať čo najskorej a hneď potom pozrieť seriál. Už sa teším na leto, kedy vyjde v slovenčine - dúfam, že bude preklad dobrý :)

  Jaj tie čaje sú skvelé, tiež taký chceeeeeeeeeeeem ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Plánujem si ju nechať až na leto, keď budem mať veľa času :)
   Dám vedieť, aký je, keď otvorím :)

   Odstrániť
 3. Hru o tróny my ide požičať kamarátka a veľmi sa na to teším :3 :D Do Londýna pôjdem teraz v máji a veľmi sa teším :D Dúfam, že aj nám výjde počasie :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tiež máte tento program? :)) Super, uži si to.

   Odstrániť
  2. Nejdeme do Bruselu :D Ideme Paríž-Londýn-Amsterdam :D

   Odstrániť
  3. Taký program mali naši minulý rok :)

   Odstrániť
 4. Game of Thrones vypadá parádne :3 škoda, že neviem tak dobre po anglicky :/ hneď by som ju bral :)

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 21 rokov a študujem žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Knižné blogy (CZ&SK)

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.