sobota 3. decembra 2011

Mesačná chvastačka (september-november)


Mesačná chvastačka je meme, ktoré usporadúva Judit. Podstatou je každý mesiac uverejniť knihy, ktoré sme recenzovali, kúpili si, alebo knihy, ktoré sme dostali. Toto je môj prvý príspevok. Keďže som s blogovaním začal len na jeseň, a tento blog rozbehol len pred dvoma týždňami, uverejním knižky, ktoré pribudli v mojej knižnici od kedy som začal písať recenzie - čiže od septembra.


Keďže je to dosť veľká kôpka knižiek, rozdelím ich do mesiacov. 

September bol pre mňa začiatok. A keď začiatok, tak poriadny. A teraz príde šok! V septembri som si nekúpil ani jednu knižku. Pre Fragment som recenzoval Krásnych a mŕtvych 1, Stefanove denníky 1, Krásnych a mŕtvych 2, V zajatí snov: Precitnutie a Erebosa. Riadne som ich vyšťavil :) Pre Slovart som pre zmenu zrecenzoval celú sériu Nesmrteľných: Navždy, Modrý mesiac, Krajina tieňov.   A ešte humorný Denník poďobaného upíra


Október bol o čosi chudobneší: pre Fragment som recenzoval Upírske denníky 7Stefanove denníky 2 a Temné vízie. Pre Slovart som zrecenzoval Mesto Ember a Ľudí zo Sparksu. Okrem knižiek recenzovaných som si kúpil pár knižek z Ikaru, ale keď som ich otvoril a začítal sa do nich, zistil som, že nie sú tie najlepšie. Niektoré som nedočítal, iné zas prenechal na budúcnosť. A preto ich vo fotkách nezverejňujem. (boli to Pokrvné putá, Desivá symetria, Žihadlá a Anjelská hra)


November bol bohatší o tituly, ktoré som si kúpil, ale nechýbajú ani recenzované tituly. 
Pre Fragment som recenzoval Upírske denníky 8, pre Slovart Pobrežie hrôzy a Temný plameň. Som číslo štyri, Hry o život a Príbeh Čarodejnice som si kúpil. 


Tak a to je asi všetko. Myslím, že 20 knižiek je dosť, takže jeseň bola pre moju knižnicu hádam naj-plodnejšia... Vidíme sa u Mesačnej chvastačky v decembri!

3 komentáre:

  1. pôvodne som mala zverejnenie naplánované na ráno okolo siedmej ale kedže som bola ešte hore tak som ho zverejnila hned po polnoci :)

    dakujem za pochvalu dizajnu, písala som ešte raz Ywyk, lebo sa mi nepáči ako sa tahá tá poviedka :/

    OdpovedaťOdstrániť
  2. No to sa nepáči ani mne... Teraz dokončujem reťazovku, takže o chvíľku ti hodím link ;)

    OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.